Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

liters volym betyder att väskan är av handbagagestorlek. Den finns bland annat i gul. Den har också generöst med plats för förvaring.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Micki Pippi 32cm är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Barnresväska från Micki är en praktisk och rolig resväska för ditt barn. Denna väska är gjord av ett hårt yttre material. .
Man kan stänga väskan på ett enkelt och smidigt sätt.
.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Micki Pippi 32cm. Om du prisjämför den här väskan på PriceRunner ser du att för närvarande är det lägsta priset 359.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Micki Pippi 32cm till en prisvärd produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Micki Pippi 32cm |
| Märke | Micki |
| Typ | Barnresväskor |
Specifikationer | |
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Gul |
| Egenskaper | Teleskophandtag, Hjul, Topphandtag |
| Garanti | 5 år |
Material | |
|---|---|
| Material | Polyamid, Polyester, Metall |
Mått | |
| Höjd | 25.0 cm |
| Bredd | 32.0 cm |
| Djup | 9.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-04-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .