Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

73 liters volym är en bra storlek. Vill du kunna välja färg så finns den i 6 olika färger. Den har ett flertal förvaringslösningar, bland annat bagageremmar.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Villahome
American Tourister Resväska Sunside Sp 68 Exp - Mörkblå
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på American Tourister Sunside 68cm - Dark Navy är 1 545 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Ska du ut på en längre resa och behöver packa lite extra? Då funkar det utmärkt med denna större resväska från American Tourister. Väskan är gjord av ett hårt material. Vikten är 3,7 kg och kan ses som en medeltung väska.
Denna resväska har fyra dubbelhjul vilket garanterar en smidig manövrering och stabilitet. Utrustad med teleskophandtag, topphandtag och ett sidohandtag så blir förflyttningen av denna väska mycket smidig oavsett om du behöver rulla eller bära den.
Väskan har ett integrerat TSA-lås vilket är ett krav för exempelvis inresa i USA. Skulle tullen behöva öppna väskan så har de en nyckel som passar låset och de behöver inte bryta upp den. Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Sunside Spinner 68cm. Du kan prisjämföra den här resväskan här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 1545.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Sunside Spinner 68cm till en prisvärd produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | American Tourister Sunside 68cm - Dark Navy |
| Märke | American Tourister |
| Typ | Resväskor |
Material | |
| Material | Polypropylen |
Mått | |
| Expanderad volym | 83.5 L |
| Höjd | 67.5 cm |
| Bredd | 46.0 cm |
| Djup | 28.5 cm |
| Expanderat djup | 32.0 cm |
| Vikt | 3.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-02-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Blå |
| Tillverkarfärg | Dark Navy |
| Mönster | Enfärgad |
| Volym | 72.5 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Expanderbar, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 3 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .