Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För kortare resor kanske det räcker med en kabinväska. Det är enkelt att rulla väskan med fyra hjul och den har flera förvaringslösningar, bland annat bagageremmar.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Travelite City 55cm - Anthracite är 1 335 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Smidig kabinväska från Travelite som passar utmärkt för kortare resor, du slipper dessutom checka in väskan och kan ta med den direkt in i kabinen. Det är en mindre väska så du bör kanske tänka lite extra på vad du ska ha med dig då den endast rymmer 40 liter. Väskan är gjord av ett hårt material.
Kommer med ett kombinationslås där kan du ställa in din egen kod, en trygg säkerhet för att stänga ute obehöriga från att lätt få upp din väska. Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.
Denna resväska har fyra dubbelhjul vilket garanterar en smidig manövrering och stabilitet. Förflytta väskan på ett enkelt och smidigt sätt, denna har ett mycket praktiskt teleskophandtag samt ett topphandtag. Förflyttningen av väskan funkar utmärkt oavsett om du behöver bära eller rulla den.
Sammantaget är City 55cm en resväska med bra egenskaper. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 1335.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här kabinväskan till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Travelite City 55cm - Anthracite |
| Märke | Travelite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | ABS |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Mått | |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Vikt | 2.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-12-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Grå |
| Tillverkarfärg | Anthracite |
| Volym | 40.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Lämplig som handbagage, Förstärkta hörn, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 2 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .