Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För kortare resor kanske det räcker med en kabinväska. Den finns i bland annat i svart och den väger kg, vilket gör den till en av de lättare modellerna.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Samsonite Respark Upright 55cm - Ozone Black är 2 337 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Smidig kabinväska från Samsonite som passar utmärkt för kortare resor, du slipper dessutom checka in väskan och kan ta med den direkt in i kabinen. Trolleyn är gjord av ett mjukt material. .
För att förflytta väskan på ett praktiskt och enkelt sätt så kan det vara viktigt att tänka på vilka typer av sätt du kan bära produkten på. Modellen förflyttas med hjälp av ett topphandtag. .
Skapa ordning och reda med rätt interiör, denna produkt är utrustad med packband vilket är ett utmärkt hjälpmedel för att hålla packningen på plats. Man kan stänga väskan på ett enkelt och smidigt sätt.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Respark Upright Ozone. Om du prisjämför den här väskan på PriceRunner ser du att för närvarande är det lägsta priset 2336.88 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Respark Upright Ozone till en prisvärd produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite Respark Upright 55cm - Ozone Black |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polyester |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Mått | |
| Expanderad volym | 57.0 L |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 23.0 cm |
| Expanderat djup | 27.0 cm |
| Vikt | 2.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-12 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Mjuk |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Ozone Black |
| Volym | 48.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Integrerad adresslapp, Expanderbar, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Ytterfack, Laptopfack, Avdelare, Packband |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Hjultyp | Enkelhjul |
| Antal hjul | 2 hjul |
| Garanti | 5 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .