Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Ett plasthölje skyddar dina ägodelar. Den finns i bland annat i grön och den väger 3 kg, så det är inte den tyngsta väskan på marknaden.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adax Renee 55cm - Graphite är 1 119 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
För weekendresor passar denna mindre väska från Adax utmärkt. En medeltung väska som väger 3 kg. Tänk på att väskans vikt påverkar hur mycket du får ta med på flyget. Denna väska är gjord av ett hårt yttre material.
Modellen har ett integrerat TSA kombinationslås, som är krav vid inresa i USA om man inte vill få väskan uppbruten av tullmyndigheten vid en kontroll. Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.
Förflytta väskan på ett enkelt och smidigt sätt, denna har ett mycket praktiskt teleskophandtag, ett topphandtag samt ett sidohandtag så förflyttningen av väskan funkar utmärkt oavsett om du behöver bära eller rulla den. .
Sammantaget är Hardcase 55cm en väska med bra egenskaper. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och just nu kostar Hardcase 55cm 1119.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här väskan till ett populärt val med ett prima pris.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adax Renee 55cm - Graphite |
| Märke | Adax |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polykarbonat |
Mått | |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 36.0 cm |
| Djup | 22.0 cm |
| Vikt | 3.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-27 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Grå |
| Tillverkarfärg | Graphite |
| Volym | 36.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 2 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .