Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Att packa resväskan är första steget på resan. Den finns i bland annat i svart och den har också ett ytterfack.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Osprey Farpoint Wheeled Travel 55cm - Black är 1 994 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Dags att resa lite längre? Med denna resväska från Osprey så funkar det utmärkt att åka iväg på lite längre resor. Väskan är gjord av ett mjukt material. .
Man kan stänga väskan på ett enkelt och smidigt sätt. Packa rätt för ordning och reda, denna väska kommer med ett praktiskt ytterfack där det då går att packa ner saker som behöver vara lite mer lättåtkomliga.
För att enkelt kunna förflytta väskan på olika sätt så bjuder modellen på ett topphandtag.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Osprey Farpoint Wheels 36. I kategorin resväskor så är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1994.00 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Osprey Farpoint Wheeled Travel 55cm - Black |
| Märke | Osprey |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Nylon |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Mått | |
| Höjd | 55.9 cm |
| Bredd | 38.1 cm |
| Djup | 30.5 cm |
| Vikt | 2.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-24 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Mjuk |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Volym | 36.0 L |
| Egenskaper | Teleskophandtag, Hjul, Sidohandtag, Ergonomiskt handtag, Lämplig som handbagage, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Ytterfack, Avdelare |
| Hjultyp | Enkelhjul |
| Antal hjul | 2 hjul |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .