Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite D'Lite Spinner 71cm - Black är 3 099 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Dags att resa lite längre? Med denna resväska från Samsonite så funkar det utmärkt att åka iväg på lite längre resor. Väskan är en lättare väska och väger bara 2,6 kg, toppen om du vill få med lite extra semesterprylar. Väskan är gjord av ett mjukt material.
Modellen har ett integrerat TSA kombinationslås, som är krav vid inresa i USA om man inte vill få väskan uppbruten av tullmyndigheten vid en kontroll. Skapa ordning och reda med rätt interiör, denna produkt är fullt utrustad och har utmärkta hjälpmedel för att fördela packningen på ett smidigt sätt. Denna är utrustad med fackavdelare och packband samt ett ytterfack så kommer man långt för att skapa struktur.
För att förflytta väskan på ett praktiskt och enkelt sätt så kan det vara viktigt att tänka på vilka sätt du kan bära produkten på. Väskan har teleskophandtag, topphandtag och sidohandtag så förflyttningen av väskan blir mycket smidig oavsett om du behöver bära eller rulla den. .
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med D'Lite Spinner Expandable 71cm. Om du prisjämför den här väskan på PriceRunner ser du att i dagsläget det lägsta priset 3099.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Den har ett högt snittbetyg på 4.4 av 5 och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite D'Lite Spinner 71cm - Black |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Resväskor |
Material | |
| Material | Nylon, Polyester |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Mått | |
| Expanderad volym | 91.0 L |
| Höjd | 71.0 cm |
| Bredd | 46.0 cm |
| Djup | 29.0 cm |
| Expanderat djup | 32.0 cm |
| Vikt | 2.6 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Mjuk |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Mönster | Enfärgad |
| Volym | 85.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Expanderbar, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Ytterfack, Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 5 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .