Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite Nuon 55cm - Black är 3 099 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En smidig väska från Samsonite som passar bra för kortare resor. Detta är en mindre modell och det kan vara bra att tänka på då den bara rymmer en packning på 38 liter. Denna väska är gjord av ett hårt yttre material.
Förflytta väskan på ett enkelt och smidigt sätt, denna har ett mycket praktiskt teleskophandtag, ett topphandtag samt ett sidohandtag så förflyttningen av väskan funkar utmärkt oavsett om du behöver bära eller rulla den. .
Denna har ett integrerat TSA-lås vilket är ett krav för exempelvis inresa i USA. Skulle tullen behöva öppna väskan så har de en nyckel som passar låset och de behöver inte bryta upp den. Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Nuon Spinner Expandable 55cm. Det här är en av de allra mest populära kabinväskorna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 3099.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.4 av 5 och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite Nuon 55cm - Black |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polykarbonat |
Mått | |
| Expanderad volym | 42.0 L |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Expanderat djup | 23.0 cm |
| Vikt | 2.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-15 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Volym | 38.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Integrerad adresslapp, Expanderbar, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 5 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .