Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple MacBook Pro, 14.2-inch, M4 chip, 10-core CPU, 10-core GPU, 16GB Unified Memory, 1TB SSD Storage Space Black är 23 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Se till att köpa en dator som matchar dina behov och det du använder datorn till. Skärmens upplösning är 3024x1964 och skärmstorleken ligger på 14.2". Den enkärniga Apple M4-processorn har en klockfrekvens som uppmäts till GHz.
MacBook Pro, 14.2-inch, M4 chip, 10-core CPU, 10-core GPU, 16GB Unified Memory, 1TB SSD Storage är en laptop med operativsystemet macOS. Den har ett RAM-minne på 16 GB. Ska du använda grafiskt intensiva program bör RAM-minnet på 16 GB duga bra.
Modellens skärm är 14.2 tum stor Den interna lagringen består av en SSD-disk på 1 TB.
Processorn som sitter i är en Apple M4. Den har en klockhastighet på GHz och en kärna. Processorn är en av de viktigaste komponenterna i datorn och det är den som avgör hur snabb datorn upplevs.
MacBook Pro, 14.2-inch, M4 chip, 10-core CPU, 10-core GPU, 16GB Unified Memory, 1TB SSD Storage kostar 23990.00 kr och är en topprankad bärbar dator sett till popularitet på PriceRunner. Prestandan i kombination med priset som är högre än genomsnittet för kategorin gör den här datorn till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple MacBook Pro, 14.2-inch, M4 chip, 10-core CPU, 10-core GPU, 16GB Unified Memory, 1TB SSD Storage Space Black |
| Märke | Apple |
Specifikationer | |
| Serie | Apple Macbook Pro 14" |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Space Black |
| Skärmstorlek | 14.2 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | macOS |
| Ljusstyrka (nits) | 1000.0 cd/m2 |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 1080p (Full HD) |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Thunderbolt, USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | Thunderbolt 4 |
| Antal USB-C | 3 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Display-typ | Mini-LED |
| Skärmupplösning | 3024x1964 |
| Pekskärm | Nej |
Material | |
| Material | Aluminium |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Ja |
| Typ av minneskort | SDXC |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 1 TB |
| Optisk enhet | Ingen |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processor | Apple M4 |
| Processorkärnor | 10 |
Grafik | |
| Grafikkort Apple | Apple M4 10C |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Strömkälla | |
| Batteritid | 24.0 tim |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 1.6 cm |
| Djup | 22.1 cm |
| Bredd | 31.3 cm |
| Vikt | 1.55 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-31 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .