Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en Macbook med en GHz Apple M4 Pro-processor. Du får också en snabb SSD-hårddisk och RAM-minnet ligger på utmärkta 48 GB.
Prova flexibla betalningar med


e-ville
Apple MacBook Pro 16" M4 Pro 48 Gt, 512 Gt 2024 - bärbar, silver (MX2U3)
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple MacBook Pro, 16.2-inch, M4 Pro chip, 14-core CPU, 20-core GPU, 48GB Unified Memory, 512GB SSD Storage Silver är 36 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Marknaden för laptops är bred och det finns datorer i alla prisklasser. Skärmens upplösning är 3456x2234 och skärmstorleken ligger på 16.2 tum. Datorn har en enkärnig Apple M4 Pro-processor med en klockfrekvens på GHz.
MacBook Pro, 16.2-inch, M4 Pro chip, 14-core CPU, 20-core GPU, 48GB Unified Memory, 512GB SSD Storage är en bärbar dator med operativsystemet macOS. RAM-minnet för den här modellen ligger på 48 GB. Ska du köra krävande redigeringsprogram bör RAM-minnet på 48 GB duga bra.
Processorn har en klockhastighet på GHz och är en Apple M4 Pro med en kärna. Processorn är den del som utför alla operationer vi ber datorn att utföra och det är den som avgör hur snabb datorn är.
Modellens skärm är 16.2" stor Den interna lagringen består av en SSD-disk på 512 GB.
MacBook Pro, 16.2-inch, M4 Pro chip, 14-core CPU, 20-core GPU, 48GB Unified Memory, 512GB SSD Storage kostar 36990.00 kr och är en topprankad dator sett till popularitet på PriceRunner. Priset är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med prestandan gör den här bärbara datorn till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple MacBook Pro, 16.2-inch, M4 Pro chip, 14-core CPU, 20-core GPU, 48GB Unified Memory, 512GB SSD Storage Silver |
| Märke | Apple |
Specifikationer | |
| Serie | Apple Macbook Pro 16" |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Skärmstorlek | 16.2 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | macOS |
| Ljusstyrka (nits) | 1000.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 1080p (Full HD) |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Thunderbolt, USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | Thunderbolt 5, Thunderbolt 3 |
| Antal USB-C | 3 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Display-typ | Mini-LED |
| Skärmupplösning | 3456x2234 |
| Pekskärm | Nej |
Minne | |
| RAM | 48 GB |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Ja |
| Typ av minneskort | SDXC |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 512 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processor | Apple M4 Pro |
| Processorkärnor | 14 |
Grafik | |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Strömkälla | |
| Batteritid | 24.0 tim |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 1.68 cm |
| Djup | 24.81 cm |
| Bredd | 35.57 cm |
| Vikt | 2.14 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-31 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .