Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 21L1002MMX är 19 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
När du ska byta ut din gamla laptop är det viktigaste att överväga vad du ska använda den till. Skärmens upplösning är 1920x1200 och skärmstorleken ligger på 14 tum. Datorn har en enkärnig Intel Core Ultra 5-processor med en klockfrekvens på 1.3GHz.
ThinkPad L14 Gen 5 21L1002MMX är en bärbar dator med operativsystemet Windows. RAM-minnet för den här modellen ligger på 16 GB. RAM-minnet på 16 GB passar för till exempel grafiska spel.
Skärmstorleken för modellen är 14 tum Den interna lagringen består av en SSD-disk på 512 GB.
Processorn som sitter i är en Intel Core Ultra 5. Den har en klockfrekvens på 1.3GHz och en kärna. Processorn är en av de viktigaste delarna i datorn och det är den som avgör hur snabb datorn är.
ThinkPad L14 Gen 5 21L1002MMX kostar 19999.00 kr och är en topprankad laptop sett till popularitet på PriceRunner. Med ett pris under genomsnittet för kategorin är den här bärbara datorn ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 21L1002MMX |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Certifieringar | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Serie | Lenovo ThinkPad |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
| Skärmstorlek | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Pro |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Kamera | |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansiktsigenkänning | Ja |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Thunderbolt, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2x2, Thunderbolt 4 |
| Antal USB-A | 3 st |
| Antal USB-C | 2 st |
Skärm | |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1200 |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Material | |
| Material | Plast |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star, EPEAT, TCO |
Grafik | |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
| Max. RAM-stöd | 64 GB |
| Antal RAM-platser | 2 |
Lagring | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 512 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processormodell | 125U |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processorhastighet | 1.3 GHz |
| Processormodell | 125U |
| Processorkärnor | 12 |
Mått | |
| Höjd | 1.89 cm |
| Djup | 22.6 cm |
| Bredd | 31.37 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .