Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

14.5" AMD Ryzen 7, 3.8 GHz, 16 GB RAM, 1 TB SSD
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Acer Nitro 14 R7-8HS 14.5 Inch Bärbar Dator Gaming, datan som visas är historiska priser.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Acer Nitro 14 R7-8HS 14.5 Inch Bärbar Dator Gaming |
| Märke | Acer |
Specifikationer | |
| Serie | Lenovo Legion |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
| Skärmstorlek | 14.5 " |
| Numpad | Ja |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Home |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 720p (HD Ready) |
| Webbkamera | Ja |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | USB 3.2 Gen 2, USB4 Gen 3x2, Power Delivery (PD) |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal USB-C | 2 st |
Material | |
| Material | Plast |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1200 |
| Pekskärm | Nej |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
| Minnestyp | LPDDR5X |
| Max. RAM-stöd | 16 GB |
| Antal RAM-platser | 1 |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Ja |
| Typ av minneskort | microSD |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 1 TB |
| Optisk enhet | Ingen |
Processor | |
| Processormodell | 8845HS |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processorhastighet | 3.8 GHz |
| Processormodell | 8845HS |
| Processorkärnor | 8 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 4050 |
| Grafikkortets minnesstorlek | 6 GB |
| Dedikerat grafikkort | Ja |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 2.28 cm |
| Djup | 25.6 cm |
| Bredd | 32.41 cm |
| Vikt | 2.02 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .