Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT är 5 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Innan du börjar kolla på olika laptops bör du fundera kring användningsområdet för datorn. Den här datorn har en skärm på 14" med upplösningen 1920x1200. Datorn har en enkärnig Intel Core i3-processor med en klockfrekvens på 1.8GHz.
Den bärbara datorn från Acer är utrustad med det senaste i skärmteknik och kommer med touchscreen. RAM-minnet för den här modellen ligger på 8 GB. Ett RAM-minne med högre storlek gör att datorn hanterar flera uppgifter snabbare.
Processorn som sitter i är en Intel Core i3. Den har en klockhastighet på 1.8GHz och en kärna. Processorn är en av de viktigaste delarna i datorn och det är den som avgör hur snabb datorn upplevs.
Datorns skärm är 14" stor Den interna lagringen består av en SSD-disk på 256 GB.
Det här är en topprankad dator sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT kostar 5499.00 kr. Med ett pris under genomsnittet för kategorin är den här laptopen ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT |
| Märke | Acer |
Specifikationer | |
| Serie | Acer Aspire |
| Färg | Silver |
| Skärmstorlek | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 S |
Kamera | |
| Webbkamera | Ja |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Nej |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal USB-C | 1 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1200 |
| Pekskärm | Ja |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
| Minnestyp | LPDDR5 |
Grafik | |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Nej |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 256 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processormodell | N305 |
| Processor | Intel Core i3 |
| Processorhastighet | 1.8 GHz |
| Processormodell | N305 |
| Processorkärnor | 8 |
Strömkälla | |
| Batteritid | 10.0 tim |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 1.9 cm |
| Djup | 22.9 cm |
| Bredd | 32.0 cm |
| Vikt | 1.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-30 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .