Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på MSI Vector GP66 12UEO-691NEU är 14 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Innan du börjar kolla på olika laptops bör du fundera kring användningsområdet för datorn. Denna dator har ett dedikerat grafikkort och det är ett GeForce RTX 3060 Max-Q. Dedikerade grafikkort är generellt lite dyrare men för det får du högre prestanda. Den enkärniga Intel Core i7-processorn har en klockfrekvens som uppmäts till GHz.
Vector GP66 12UEO-691NEU är en bärbar dator med operativsystemet Windows. Den har ett RAM-minne på 16 GB. Ska du köra tunga redigeringsprogram bör RAM-minnet på 16 GB duga bra.
Processorns klockhastighet är GHz och är en Intel Core i7 med en kärna. För att göra alla beräkningar i datorn så används CPU:n, vill man ha en snabb dator vill man ha en kraftfull CPU.
Skärmstorleken för modellen är 15.6 tum Datorn har ett dedikerat grafikkort och det är ett GeForce RTX 3060 Max-Q. Ett dedikerat kort har eget minne och processorkraft vilket gör det väldigt kraftfullt. Den interna lagringen består av en SSD-disk på 1 TB.
Vector GP66 12UEO-691NEU kostar 14999.00 kr och är en topprankad dator sett till popularitet på PriceRunner. Prestandan i kombination med priset som är över genomsnittet för kategorin gör den här laptopen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | MSI Vector GP66 12UEO-691NEU |
| Märke | MSI |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Home |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:9 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 720p (HD Ready) |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, DisplayPort, 3.5 mm Jack, HDMI |
| Antal USB-A | 3 st |
| Antal USB-C | 1 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 240Hz |
| Display-typ | OLED |
| Responstid | 0.2 ms |
| Skärmupplösning | 2560x1440 |
| Pekskärm | Nej |
Lagring | |
| Minneskortsläsare | Nej, Ja |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 1 TB |
| Optisk enhet | Ingen |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | LiPo |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
| Max. RAM-stöd | 64 GB |
| Antal RAM-platser | 2 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3060 Max-Q |
| Grafikkortets minnesstorlek | 6 GB, 8 GB |
| Dedikerat grafikkort | Ja |
Processor | |
| Processormodell | 12700H |
| Processor | Intel Core i7 |
| Processormodell | 12700H |
| Processorkärnor | 14 |
Mått | |
| Höjd | 2.3 cm |
| Djup | 26.7 cm |
| Bredd | 35.8 cm |
| Vikt | 2.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .