Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Lenovo 3 82N40001MX, datan som visas är historiska priser.
Ska du köpa en ny laptop är det bra att överväga vad du ska använda datorn till. Denna modell har en skärm på 15.6 tum med en upplösning på 1920x1080.. Datorn har en fyrkärnig Pentium Silver-processor med en klockfrekvens på 1.1GHz.
Laptopen från Lenovo levereras med operativsystemet Google Chrome OS. RAM-minnet för den här modellen ligger på 4 GB. Är du ute efter en dator att bara surfa med så passar en dator med ett mindre RAM-minne.
Skärmstorleken för datorn är 15.6 tum. Den interna hårddisken är en SSD-disk på 64 GB.
Processorns klockhastighet ligger på 1.1GHz och är en Pentium Silver med fyra kärnor. För att höja prestandan har processorn flera kärnor. Programmen som körs måste vara anpassade för att köras på flera cores. Processorn är den komponent som utför alla operationer vi ber datorn att utföra, vill man ha en snabb dator vill man ha en kraftfull processor.
Det här är en av de allra mest populära bärbara datorerna på PriceRunner för tillfället och Lenovo 3 82N40001MX kostar 4190.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här datorn till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo 3 82N40001MX |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Lanseringsår | 2021 |
| Färg | Blå |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Operativsystem | Chrome OS |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:9 |
Kamera | |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal USB-C | 1 st |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Material | |
| Material | Plast |
Lagring | |
| Minneskortsläsare | Ja |
| Typ av minneskort | microSD |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 64 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Grafik | |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Minnestyp | LPDDR4X |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processormodell | N6000 |
| Processor | Pentium Silver |
| Processorhastighet | 1.1 GHz |
| Processormodell | N6000 |
| Processorkärnor | 4 |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star |
Strömkälla | |
| Batteritid | 10.0 tim |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 1.9 cm |
| Djup | 24.3 cm |
| Bredd | 36.2 cm |
| Vikt | 1.6 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-15 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .