Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare är kanske precis det du söker. Med stöd för AirPlay kan uppspelningen inte bli enklare.
Prova flexibla betalningar med


Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Audio Pro G10 är 1 690 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Nu behöver du inte leta efter fjärrkontrollen något mer. Bara be denna röststyrda högtalare att spela musik från din favoritartist och njut. Du styr den enkelt via mobilen tack vare bluetooth och får då tillgång till all musik du har där. Svårigheten kanske blir att välja rätt låt.
Audio Pro G10 är en bärbar och smart streaming-högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Högtalaren har en AUX-ingång för anslutning av externa källor. Varför inte till teven eller datorn för att förbättra ljudet.
Sammantaget är Audio Pro G10 en modell med bra egenskaper. Det här är en av de allra mest populära högtalarna på PriceRunner för tillfället och Audio Pro G10 kostar 1690.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Audio Pro G10 |
| Märke | Audio Pro |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Dark Grey |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 55.0 Hz |
| Watt (RMS) | 52.0 W |
| Watt (max peak) | 52.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Vikt | 1.5 kg |
| Höjd | 19.3 cm |
| Djup | 14.0 cm |
| Bredd | 14.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-10-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .