Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För dig som vill kunna ge röstkommandon kommer denna röststyrda streaminghögtalare. Med AirPlay är det enkelt att spela upp din musik.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Harman/Kardon Citation Oasis är 2 699 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I Harman Kardon Citation Oasis från Harman Kardon har du en röststyrd högtalare som spelar musik och kan svara på dina frågor. Du kopplar lätt in en källa som dator eller mobiltelefon via AUX-ingången. Med en kabel så slipper du krånglet som trådlösa överföringar kan ha.
En bärbar och smart högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Med denna Bluetooth-högtalare kan du koppla samman och streama musik från exempelvis din mobiltelefon eller platta. Du får tillgång till all musik och podcasts du har på telefonen.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Harman Kardon Citation Oasis. Just nu kostar Harman Kardon Citation Oasis 2699.00 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Harman/Kardon Citation Oasis |
| Märke | Harman/Kardon |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Grå, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 12.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Display, Inbyggd mikrofon |
| Radio | DAB+ |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Apple Music |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Ja |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Mått | |
| Vikt | 1.2 kg |
| Höjd | 6.6 cm |
| Djup | 14.8 cm |
| Bredd | 21.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .