Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vill du ha en röstassistent för musikuppspelning eller andra vardagssysslor får du det i denna streaminghögtalare. Produkten har förprogrammerat stöd för Apple's Airplay för enkel


Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple HomePod 2nd Gen Midnight är 3 719 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Apple HomePod 2nd Generation är en röststyrd högtalare som gärna svarar på dina frågor och spelar musiken du önskar. Rösten blir en smidig fjärrkontroll. Med en bluetooth-högtalare är musiken aldrig långt borta och din smartphone blir en smidig fjärrkontroll.
En bärbar och smart streaming-högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Detta är en streaming högtalare som är enkel att använda. Anslut bara en källa för podcasts eller musik och lyssna. Apple HomePod 2nd Generation är kompakt och lättanvänd. Gör det smidigt att lyssna på podcasts och musik var du än är.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Apple HomePod 2nd Generation. Just nu kostar Apple HomePod 2nd Generation 3719.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple HomePod 2nd Gen Midnight |
| Märke | Apple |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Midnight |
Funktioner | |
| Funktioner | Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Apple Siri |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Apple Music, iHeartRadio, TuneIn |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Ja |
Mått | |
| Vikt | 2.3 kg |
| Höjd | 16.8 cm |
| Bredd | 14.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-01-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .