Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du enkelt vill kunna spela din musik har den här streaminghögtalare röststyrning. Med stöd för AirPlay blir åtkomsten till din musik effektiv.
Prova flexibla betalningar med


Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bose Portable Smart Triple Black är 4 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Bose Portable Home Speaker är en röststyrd högtalare som gärna svarar på dina frågor och spelar musiken du önskar. Rösten blir en smidig fjärrkontroll. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth kan du styra musik och volymkontroll med telefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik. Högtalaren är batteridriven så det är bara att sätta in nya batterier så att musiken kan fortsätta.
Bose Portable Home Speaker är en bärbar och smart högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Detta är en streaming högtalare som du enkelt kan använda. Anslut bara en källa för musik och lyssna. Bose Portable Home Speaker är kompakt och lättanvänd. Gör det smidigt att lyssna på podcasts och musik var du än är.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Bose Portable Home Speaker. Bose Portable Home Speaker kostar 4999.00 kr och är en av de allra mest populära streaminghögtalarna här på PriceRunner. Högtalaren har ett bra snittbetyg på 4.3 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bose Portable Smart Triple Black |
| Märke | Bose |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IPX4 |
| Tillverkarfärg | Triple Black |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Radio | Internet radio |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Anslutningar | USB-C |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-09-11 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 9.0 m |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | TuneIn, Amazon Music, Pandora |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 1.1 kg |
| Höjd | 19.2 cm |
| Djup | 10.4 cm |
| Bredd | 11.9 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .