Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare är, beroende på behov, kanske rätt för dig. Modellen använder Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Deltaco Streetz CM726 är 299 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I Deltaco Streetz CM726 har Deltaco skapat en bärbar högtalare. Den passar lika bra för utefesten som hemmamyset. Deltaco Streetz CM726 har laddningsbara batterier. Bara att se till att de är laddade och sen är musiken redo att spelas. Du styr den enkelt via mobilen tack vare bluetooth och får då tillgång till all musik du har där. Svårigheten kanske blir att välja rätt låt.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Deltaco Streetz CM726 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Med denna Bluetooth-högtalare kan du ansluta och streama musik från exempelvis din mobil eller platta. Du får tillgång till all musik du har på telefonen.
Sammantaget är Deltaco Streetz CM726 en högtalare med bra egenskaper. Deltaco Streetz CM726 kostar 299.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Deltaco Streetz CM726 |
| Märke | Deltaco |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 10.0 W |
Funktioner | |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB micro |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-07-05 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 3.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 7.0 tim |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .