Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Rebeltec kommer en streaminghögtalare som kan du ta med på semestern. Modellen använder Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Rebeltec SoundBox 400 är 587 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Från Rebeltec kommer Rebeltec SoundBox 400. En bärbar högtalare som låter dig njuta av musik och ljudböcker på balkongen, resan eller hemma. Det är smidigt att bara behöva ladda upp batteriet innan nya äventyr väntar. Vare sig det är podcasts eller musik så ansluter du högtalaren lätt med bluetooth och har mobilen som fjärrkontroll.
I modellen Rebeltec SoundBox 400 så har du en portabel högtalare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Med denna Bluetooth-högtalare kan du ansluta och streama musik från exempelvis din mobil. Du får tillgång till alla podcasts och musik du har på telefonen.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Rebeltec SoundBox 400. Om du prisjämför Rebeltec SoundBox 400 på PriceRunner så ser du att den för närvarande kostar 587.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Rebeltec SoundBox 400 |
| Märke | Rebeltec |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Silver, Grå, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 22.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 18000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Display, Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Radio | FM |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Ja |
| USB version | USB 2.0 |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB micro |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Höjd | 19.7 cm |
| Djup | 15.7 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-12-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .