Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Sonos får du en portabel streaminghögtalare för dig på resande fot. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sonos Adventure Set Roam är 3 948 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Adventure Set Roam är en trådlös högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, podcasts eller ljudböcker. Du styr den enkelt via mobilen tack vare bluetooth och får då tillgång till all musik du har där. Svårigheten kanske blir att välja rätt låt.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. Adventure Set Roam gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Högtalaren har en AUX-anslutning för anslutning av externa källor. Varför inte till teven. Du kan ansluta ett par hörlurar. Det kan vara bra när man vill fortsätta lyssna på musik men inte störa andra.
Som du förstår så är Adventure Set Roam en högtalare med många praktiska egenskaper. Adventure Set Roam kostar 3948.00 kr och är en av de allra mest populära högtalarna här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sonos Adventure Set Roam |
| Märke | Sonos |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 2 st |
| Färg | Svart, Vit |
| IP-klass | IP67 |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| Smarthögtalare | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät, Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 10.0 tim |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Sonos, Apple Music, iHeartRadio, Amazon Music, Pandora, Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Mått | |
| Vikt | 0.43 kg |
| Höjd | 16.8 cm |
| Djup | 6.0 cm |
| Bredd | 6.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .