Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En portabel streaminghögtalare är perfekt när du du vill ta med dig din favoritmusik vart du än går. Modellen använder Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Arctic S113 BT är 452 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Arctic S113 BT är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är ljudböcker, podcasts eller musik. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med telefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Arctic S113 BT är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Denna högtalare har Bluetooth. Du ansluter den lätt till mobilen och får på så sätt tillgång till all musik du har på den. Ett smidigt sätt att kunna njuta av musik från hela världen var du än befinner dig.
Som du förstår så är Arctic S113 BT en högtalare med många praktiska specifikationer. Arctic S113 BT kostar 452.17 kr här på PriceRunner. Modellen har ett högt snittbetyg på 4.3 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Arctic S113 BT |
| Märke | Arctic |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Grön, Svart, Vit, Gul, Rosa, Orange |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 30.0 Hz |
| Watt (RMS) | 3.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 2.0, 4.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri, Batteri |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-09-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .