Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen har flera goda egenskaper. Modellen använder Bluetooth för dig som vill ha smidig parkoppling.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Muse M-308 BT är 146 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Detta är en högtalare som passar bra i hemmet. I Muse M-308 BThar Muse skapat en aktiv högtalare för alla rum. Med det laddningsbara batteriet så är det bara en laddning innan musiken kan höras. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med mobiltelefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
Denna högtalare är ett praktiskt allt-i-ett system för dig som på ett enkelt sätt vill spela musik i hemmet. Den passar de mindre rummen bäst men fungerar säkert bra även på större ytor. Borta är stora högtalare och många apparater. Denna streaming-högtalare har allt-i-ett. Med denna Bluetooth-högtalare kan du koppla samman och streama musik från exempelvis din mobiltelefon eller platta. Du får tillgång till all musik du har på telefonen.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Muse M-308 BT. Just nu kostar Muse M-308 BT 146.16 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Muse M-308 BT |
| Märke | Muse |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej, Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Blå, Vit |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 5.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Inbyggd mikrofon, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Ja |
| Minneskortsläsare | Micro SD |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri, Batteri |
Mått | |
| Vikt | 0.2 kg |
| Höjd | 7.6 cm |
| Bredd | 3.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .