Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från AG Neovo som har en skärmstorlek på bara 17 tum och en TN-panel som passar både gaming och kontor. Modellen är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att s
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AG Neovo X-17 är 7 306 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här modellen har en skärmstorlek på 17" och panel av typen TN. En TN-panel är relativt billig och används därför ofta på kontor. 75 Hz uppdateringsfrekvens är snabb och responstiden för den här modellen är 8 ms. Vill du skruva upp skärmen på väggen så är det tacksamt att den har standardiserade VESA-fästen.
Skärmens storlek är 17.0" och funkar i dig som vill ha en skärm som lätt går att flytta. Panelen är av typen TN, vilket passar till både kontoret och spelhörnan tack vare den låga responstiden. Modellens bildförhållande är 5:4 (Normal).
Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 75 Hz. Frekvensen får anses som ganska hög i jämförelse med andra modeller. Modellen har en responstid på 8 ms.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos AG Neovo X-17. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 7306.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör AG Neovo X-17 till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AG Neovo X-17 |
| Märke | AG Neovo |
Specifikationer | |
| Paneltyp | TN |
| Kontrast | 450 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 140.0 ° |
| Typ | Standard |
| Högtalare | Nej |
| Skärmstorlek | 17.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 130.0 ° |
| Responstid | 8 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.264 mm |
| Responstid (exakt värde) | 8.0 ms |
| Upplösning | 1280x1024 |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 270.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 5:4 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Mått | |
| Vikt med stativ | 6.8 kg |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Nej |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2009-09-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .