Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från AOC som har en snabb responstid på 4 ms och en helt okej uppdateringsfrekvens på 75 hz. Bildförhållandet är 16:9 (Wide), så du får en standardskärm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AOC Q27P2Q är 2 321 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Modellen från AOC har en skärmstorlek på 27" och panel av typen IPS/PLS. Modellen har en uppdateringsfrekvens på 75 Hz och responstiden ligger på 4 ms.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 27" och tillgodoser dina behov. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide). Panelen är av typen IPS/PLS, i de skärmar som finns på marknaden idag så är den här paneltypen inte så vanligt förekommande.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 75 Hz. Det är en ganska hög frekvens som passar många användningsområden. Modellen har en responstid på 4 ms.
Sammantaget är AOC Q27P2Q en skärm med bra egenskaper. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar AOC Q27P2Q 2321.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,10 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AOC Q27P2Q |
| Märke | AOC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.2331 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-04 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 25.9 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 28 W |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | TCO 8.0 |
| Hållbarhetscertifieringar | TCO |
Mått | |
| Vikt med stativ | 5.9 kg |
| Bredd | 61.4 cm |
| Djup med stativ | 20.0 cm |
| Höjd med stativ | 54.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .