Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från NEC har en skärmstorlek på 27" och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på NEC MultiSync EA271Q är 7 369 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här skärmen har en skärmstorlek på 27" och en IPS/PLS-panel. Med VESA-fästet blir det inga problem med monteringen av skärmen. Uppdateringsfrekvensen för skärmen ligger på 60 Hz och responstiden för den här modellen är 6 ms.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 27 tum och tillgodoser dina behov. Panelen är av typen IPS/PLS, i de skärmar som finns på marknaden idag så är den här paneltypen inte så vanligt förekommande. Skärmens bildförhållande är 16:9 (Wide).
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. NEC MultiSync EA271Q har en responstid på 6 ms. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz och det är nästan standard att en skärm har 60 Hz som uppdateringsfrekvens.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om NEC MultiSync EA271Q. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 7369.00 kr. Den här bildskärmen kanske lämpar sig för dig med en lite lägre budget. Om vi jämför priset för den här modellen mot alla andra produkter i kategorin har den ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | NEC MultiSync EA271Q |
| Märke | NEC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | C |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 6 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.233 mm |
| Responstid (exakt värde) | 6.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.35 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 30 W |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | 1 |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 9.1 kg |
| Bredd | 61.2 cm |
| Djup med stativ | 25.0 cm |
| Höjd med stativ | 37.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-03-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .