Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

1920x1200, IPS/PLS
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på VEVOR Portable Laptop Screen Extender 14" FHD 1080P är 1 744 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | VEVOR Portable Laptop Screen Extender 14" FHD 1080P |
| Märke | VEVOR |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 2 |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 14.0 " |
| Justerbar höjd | Ja |
| Upplösning | 1920x1200 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:10 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 0 st |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Mått | |
| Vikt med stativ | 1.2 kg |
| Bredd | 73.4 cm |
| Djup med stativ | 2.0 cm |
| Höjd med stativ | 21.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .