Samsung S24D364GAU
Samsung S24D364GAU
Jämför
1920x1080 (Full HD), VA
Placering
420
i
Bildskärmar
Prova flexibla betalningar medKlarna
ANNONS
Från visunext
Samsung S36GD Curved 24" VA Monitor, 1920 x 1080 Full HD, 100Hz, 4ms
Senetic
Samsung S36GD platta pc-skärmar 61 cm (24") 1920 x LS24D364GAUXEN
Buyn
4.9(63 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Samsung Essential S3 S36GD 24" - Böjd 1920x1080 VA 100Hz
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSamsung S24D364GAU
MärkeSamsung
Specifikationer
VA
YtbehandlingMatt
Kontrast3000 2
Horisontell betraktningsvinkel178.0 °
Kamera (inbyggd)Nej
TypStandard
FärgSvart
HögtalareNej
AMD Freesync
Bild-i-Bild (PIP)Nej
24.0 "
E
Vertikal betraktningsvinkel178.0 °
4 ms
Justerbar höjdNej
4.0 ms
1920x1080 (Full HD)
100 Hz
250.0 cd/m2
Färgdjup8 bit
Bild
HDRNej
Bildförhållande16:9
Funktioner
TiltbarJa
VridbarNej
Skärm
PekskärmNej
Design
Nej
1800R
Böjd skärmJa
Övrigt
Listad hos PriceRunner2024-08-29
Anslutningar
HörlursutgångJa
USBNej
EthernetNej
Nej
1
ThunderboltNej
VGAJa
HDMIJa
1
DVINej
DisplayPortNej
3,5mm In (AUX)Nej
MinneskortsläsareNej
Hållbarhetsinformation
EPEAT-klassificeringNej
TCO-märkningNej
Strömförsörjning
Strömförbrukning (standby)0.3 W
Strömförbrukning (1000h)17.0 kW/h
Strömförbrukning (i drift)17 W
Kompatibilitet
VESA-fästeJa
VESA-mått75x75 mm