ASUS ROG Strix XG27ACMG
Trendande
ASUS ROG Strix XG27ACMG
Jämför
2560x1440, IPS/PLS
Placering
1001
i
Bildskärmar
ANNONS
Från Compumail
ASUS ROG Strix XG27ACMG 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 270Hz --> Levereras till oss, forväntat leveransdatum hos dig 20-05-2026
Compumail
4.5(101 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Lägst pris
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Specifikationer
Produkt
ModellnamnASUS ROG Strix XG27ACMG
MärkeASUS
Specifikationer
IPS/PLS
YtbehandlingMatt
Kontrast1000 2
Horisontell betraktningsvinkel178.0 °
Kamera (inbyggd)Nej
TypGaming
FärgSvart
HögtalareJa
AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync
Bild-i-Bild (PIP)Nej
27.0 "
A
Vertikal betraktningsvinkel178.0 °
1 ms
Justerbar höjdJa
Pixelstorlek0.233 mm
1.0 ms
2560x1440
270 Hz
400.0 cd/m2
Färgdjup8 bit
Bild
HDRJa
Bildförhållande16:9
Funktioner
TiltbarJa
VridbarJa
Skärm
PekskärmNej
Design
Ja
Böjd skärmNej
Hållbarhetsinformation
EPEAT-klassificeringNej
TCO-märkningNej
Strömförsörjning
Strömförbrukning (standby)0.5 W
Strömförbrukning (i drift)30 W
Anslutningar
DisplayPort-version1.4
HörlursutgångJa
USBJa
1 st
Antal DisplayPort1 st
EthernetNej
DisplayPort-typStandard
Nej
Nej
ThunderboltNej
HDMI-version2.1
VGANej
USB-typUSB-C
HDMIJa
2
DVINej
DisplayPortJa
3,5mm In (AUX)Nej
MinneskortsläsareNej
Kompatibilitet
VESA-fästeJa
VESA-mått100x100 mm