Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här bildskärmen från LG har en skärmstorlek på 27 tum. Den är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
LG 27GS75Q-B Spelmonitor 180Hz | QHD | 27" | IPS | 1ms 27GS75Q-B.AEU
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG UltraGear 27GS75Q-B 27" är 2 121 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Ge din arbetsplats eller spelhörna en uppgradering med en bildskärm. De erbjuder en klar och bekväm visning, vilket gör dina dagar mer produktiva och dina spelkvällar mer spännande. Dessutom är de snälla mot både ögonen och miljön (förutsatt att du väljer ett energieffektivt alternativ, så klart).
Den här modellens skärmstorlek ligger på 27 tum och är en ganska vanlig storlek. Skärmens panel är av typen IPS/PLS. Modellen är utrustad med HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen. Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 180 Hz och tillhör toppskiktet för bra uppdateringsfrekvenser. Den här bildskärmen är designad i svart.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos UltraGear 27GS75Q-B 27". Om du prisjämför UltraGear 27GS75Q-B 27" på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 2121.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Den här bildskärmen skulle kunna passa dig med en lite lägre budget. Om vi jämför produkterna i kategorin och deras lägsta pris så har den här modellen ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG UltraGear 27GS75Q-B 27" |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nvidia G-sync Compatible, AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2331 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 180 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Ja |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.1 cm |
| Vikt med stativ | 6.0 kg |
| Bredd | 61.5 cm |
| Djup med stativ | 25.4 cm |
| Höjd utan stativ | 37.1 cm |
| Höjd med stativ | 57.7 cm |
| Vikt utan stativ | 4.1 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-06-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .