Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm som har en riktigt grym responstid på bara 0.03 ms. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG UltraGear 39GS95QE-B 39" är 12 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Förnya din digitala värld med en mångsidiga bildskärm. De är designade för att passa alla behov, vare sig du arbetar hemifrån, skapar, spelar eller bara surfar. Upplev en förbättrad bildupplevelse för stort som smått.
För dig som vill ha en gigantisk skärm så kanske den här modellen från LG gör dig nöjd med 39". Modellens panel är av typen OLED. Modellen är utrustad med HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen. Är du ute efter en gaming-skärm så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 240 Hz. Perfekt för gamern som vill att spelen flyter på utan lagg. Monitorn kommer i en stilren svart design.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos UltraGear 39GS95QE-B 39". I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället kostar UltraGear 39GS95QE-B 39" 12399.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här bildskärmen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG UltraGear 39GS95QE-B 39" |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | OLED |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1500000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nvidia G-sync Compatible, AMD FreeSync Premium Pro |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 39.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 0.03 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.266 mm |
| Responstid (exakt värde) | 0.03 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 275.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 800R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-04-04 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 38.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 38.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 52 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 19.8 cm |
| Vikt med stativ | 10.4 kg |
| Bredd | 88.78 cm |
| Djup med stativ | 30.99 cm |
| Höjd utan stativ | 40.44 cm |
| Höjd med stativ | 61.12 cm |
| Vikt utan stativ | 7.0 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .