Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm har en bra egenskaper för hemmabruk. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG UltraGear 32GR93U-B är 6 193 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Den här skärmen från LG har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och har en panel av typen IPS/PLS.
Skärmens panel är av typen IPS/PLS Modellen är utrustad med HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen.
Skärmen går att vinkla snabbt och smidigt med en inbyggd tiltfunktion. Bildskärmen kommer i en stilren svart design.
Sammantaget är LG UltraGear 32GR93U-B en skärm med bra egenskaper. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner just nu och den har för närvarande ett lägsta pris på 6193.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör LG UltraGear 32GR93U-B till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG UltraGear 32GR93U-B |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 32.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.1818 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 500.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 65 W |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.1 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.4 cm |
| Vikt med stativ | 8.3 kg |
| Bredd | 71.4 cm |
| Djup med stativ | 27.8 cm |
| Höjd utan stativ | 42.8 cm |
| Höjd med stativ | 61.1 cm |
| Vikt utan stativ | 6.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .