Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från ASUS har en nätt och fin design. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS VA24EHF är 1 590 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Den här modellen från ASUS har ett bildförhållande på 16:9 (Wide).
Den här modellens skärmstorlek ligger på 23.8" och är en ganska vanlig storlek. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide).
Är du på jakt efter en tiltbar skärm har du hittat rätt, eftersom den här går att justera efter din position. Skärmen kommer i en stilren svart design.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med VA24EHF, 60,5. Det här är en topprankad bildskärm sett till popularitet på PriceRunner just nu och den har för närvarande ett lägsta pris på 1590.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,50 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS VA24EHF |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1300 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.2745 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 12 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 1.4 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Brons |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, TCO, Energy Star |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.8 cm |
| Vikt med stativ | 2.8 kg |
| Bredd | 54.0 cm |
| Djup med stativ | 20.6 cm |
| Höjd utan stativ | 32.3 cm |
| Höjd med stativ | 41.7 cm |
| Vikt utan stativ | 2.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .