Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna produkt från ASUS har en design som smälter in i de flesta miljöer. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS 80.1cm Business VA32UQSB är 5 269 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Ge din arbetsplats eller spelhörna en uppgradering med en bildskärm. De erbjuder en klar och bekväm visning, vilket gör dina dagar mer produktiva och dina spelkvällar mer spännande. Dessutom är de snälla mot både ögonen och miljön (förutsatt att du väljer ett energieffektivt alternativ, så klart).
Den här modellen kommer med inbyggda högtalare vilket kan vara smidigt vid exempelvis videosamtal. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide). Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz, vilket är standard för de flesta skärmar och passar många användare. Bildskärmen kommer i en stilren svart design.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos 80.1cm Business VA32UQSB. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner just nu och den har för närvarande ett lägsta pris på 5269.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS 80.1cm Business VA32UQSB |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit, 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .