Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna produkt har en riktigt grym responstid på bara 1 ms. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG UltraGear 34GN850P-B är 9 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här modellen från LG kommer med egenskaper som gör att den passar i de flesta rum och har en panel av typen IPS/PLS. Den är utrustad med en USB-portar vilket är smidigt då du tänkt koppla in olika enheter.
Inbyggd högtalare
Modellens skärmstorlek är 34 tum och är gjord för dig som ska använda den till att spela eller titta på film. Panelen i skärmen är av typen IPS/PLS Skärmen har HDR som är en teknik för att ge en bättre färgupplevelse.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 144 Hz. Perfekt för gamern som vill att spelen flyter på utan lagg. Den här monitorn är designad i svart.
Som du förstår så är LG UltraGear 34GN850P-B en skärm med många praktiska egenskaper. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner för tillfället och den har för närvarande ett lägsta pris på 9498.72 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör LG UltraGear 34GN850P-B till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG UltraGear 34GN850P-B |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2325 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 160 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 500.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1900R |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 63.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 32.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 72 W |
Mått | |
| Djup utan stativ | 10.4 cm |
| Vikt med stativ | 7.6 kg |
| Bredd | 81.9 cm |
| Djup med stativ | 31.2 cm |
| Höjd utan stativ | 36.2 cm |
| Höjd med stativ | 57.4 cm |
| Vikt utan stativ | 5.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .