Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm som har en generös skärmstorlek på 34 tum och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG 34WQ75C-B är 6 899 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här modellen har en skärmstorlek på 34" och en IPS/PLS-panel. HDR är en teknik som ger en bättre färgupplevelse på skärmen. Modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz och responstiden för den här modellen är 5 ms.
Är du ute efter en gaming-skärm så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. LG 34WQ75C-B har en responstid på 5 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 60 Hz, vilket är standard för de flesta skärmar och passar olika användningsområden.
Skärmens storlek är 34.14 tum och det gör den till en av de större skärmarna på marknaden. Skärmen har HDR som är en teknik för att ge en bättre färgupplevelse. Panelen är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om LG 34WQ75C-B. Om du prisjämför den här bildskärmen på PriceRunner ser du att den för närvarande kostar 6899.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett högt snittbetyg på 5,00 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG 34WQ75C-B |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Lanseringsår | 2022 |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.14 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 3800R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-02 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 51.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 32.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 180 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 8.4 cm |
| Vikt med stativ | 8.6 kg |
| Bredd | 81.7 cm |
| Djup med stativ | 26.0 cm |
| Höjd utan stativ | 36.4 cm |
| Höjd med stativ | 57.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .