Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm som har en skärmstorlek på 27 tum och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Dindator
LENOVO ThinkVision T27p-30 - LED-skärm - 4K - 27"
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo ThinkVision T27p-30 är 4 689 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Den här modellen från Lenovo levererar en riktigt stor skärm på 27 tum och en IPS/PLS-panel. HDR är en teknik som ger en bättre färgupplevelse på skärmen. 60 Hz uppdateringsfrekvens är inte den bästa och responstiden för den här modellen är 6 ms.
Är du ute efter en gaming-skärm så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Modellen har en responstid på 6 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 60 Hz. De flesta skärmar som ska kopplas till en dator är kapabla till 60 Hz.
Med en skärm på 27 tum är den inte den största skärmen men tillhör fortfarande de större skärmarna. Panelen är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar. Modellen är utrustad med HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen.
Som du förstår så är Lenovo ThinkVision T27p-30 en modell med många praktiska specifikationer. Det här är en topprankad bildskärm sett till popularitet på PriceRunner just nu och den har för närvarande ett lägsta pris på 4689.00 kr. Denna bildskärm skulle kunna passa dig med en lite lägre budget. Om vi jämför produkterna i kategorin och deras lägsta pris så har den här modellen ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo ThinkVision T27p-30 |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1300 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.155 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Guld |
| TCO-märkning | TCO 9.0 |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, TCO, Energy Star |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-11 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 29 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.0 cm |
| Vikt med stativ | 7.3 kg |
| Bredd | 61.4 cm |
| Djup med stativ | 20.5 cm |
| Höjd utan stativ | 36.3 cm |
| Höjd med stativ | 54.5 cm |
| Vikt utan stativ | 5.3 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .