Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna skärm från ASUS har en skärmstorlek på 27". Den är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
ASUS TUF Gaming VG27VQM platta pc-skärmar 68,6 cm 90LM0510-B03E70
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS TUF Gaming VG27VQM är 2 129 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Den här modellen från ASUS har egenskaper som gör att den passar i de flesta rumoch lanserades på marknaden år 2022. Skärmen kommer med en USB-portar , något som är användbart då du ska plugga in exempelvis en mus eller hörlurar.
Inbyggd högtalare
Med en skärm på 27" är det här en skärm som får anses som ganska stor. Modellens panel är av typen VA och ger dig bästa bildkvalitet. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 240 Hz. En så hög uppdateringsfrekvens passar för spel med höga grafiska krav. Den här monitorn kommer i en svart färg.
Sammantaget är ASUS TUF Gaming VG27VQM en skärm med bra egenskaper. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 2129.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör ASUS TUF Gaming VG27VQM till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF Gaming VG27VQM |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.311 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1500R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-27 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.4 cm |
| Vikt med stativ | 6.0 kg |
| Bredd | 60.9 cm |
| Djup med stativ | 21.1 cm |
| Höjd utan stativ | 36.0 cm |
| Höjd med stativ | 38.7 cm |
| Vikt utan stativ | 3.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .