Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från Lenovo som har en responstid på 6 ms och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo ThinkVision T27i-30 är 3 411 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Modellen från Lenovo har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och en IPS/PLS-panel. Responstiden för den här modellen är 6 ms och den har 60 Hz uppdateringsfrekvens. Om du vill väggmontera skärmen kan du använda VESA-fästen.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 27" och tillgodoser dina behov. Modellens panel är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Modellen har en responstid på 6 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 60 Hz. Nästan alla skärmar som ska kopplas till en dator är kapabla till 60 Hz.
Sammantaget är Lenovo ThinkVision T27i-30 en skärm med bra egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 3411.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo ThinkVision T27i-30 |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.3114 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Lagring | |
| Typ av minneskort | MS |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (i drift) | 24 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-15 |
Anslutningar | |
|---|---|
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Guld |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, Energy Star |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.0 cm |
| Vikt med stativ | 6.9 kg |
| Bredd | 61.2 cm |
| Djup med stativ | 20.5 cm |
| Höjd utan stativ | 36.3 cm |
| Höjd med stativ | 54.4 cm |
| Vikt utan stativ | 4.9 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .