Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från Philips som har en stor skärmstorlek på 34 tum och för dig som gillar spel får du en skärm med 100 hz uppdateringsfrekvens. För att enkelt kunna montera den på vägg a
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 34E1C5600HE är 4 210 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 14 jämförda butiker.
Modellen från Philips levererar ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen VA för bästa betraktningsvinklar. Responstiden ligger på 4 ms och den har 100 Hz uppdateringsfrekvens. Om du vill montera skärmen på väggen kan du använda VESA-fästen.
Är du ute efter en skärm att spela med så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Modellen har en responstid på 4 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 100 Hz, vilket är bland de bättre uppdateringsfrekvenserna man kan få.
För dig som vill ha en gigantisk skärm så kanske den här modellen från Philips gör dig nöjd med 34 tum. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide). Panelen i skärmen är av typen VA och passar för intensivt arbete med bild- och färgbehandling.
Som du förstår så är Philips 34E1C5600HE en skärm med många praktiska egenskaper. I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 4210.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Philips 34E1C5600HE till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 34E1C5600HE |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.23175 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1500R |
| Böjd skärm | Ja |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 43.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 57 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-06-16 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 11.1 cm |
| Vikt med stativ | 9.3 kg |
| Bredd | 80.8 cm |
| Djup med stativ | 28.1 cm |
| Höjd utan stativ | 38.1 cm |
| Höjd med stativ | 55.7 cm |
| Vikt utan stativ | 7.2 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .