Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här produkten från Dell har en av de bästa responstiderna på bara 8 ms. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dell P2423DE är 4 058 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Denna modell från Dell ger dig fina egenskaper för den som ska arbeta hemifrån och har en panel av typen IPS/PLS. Den här monitorn är utrustad med en USB-portar vilket kan vara praktiskt då du ska koppla in olika enheter.
Skärmens storlek är 23.8" vilket är en skärmstorlek som är ganska vanlig och fungerar för de flesta användningsområdena. Panelen är av typen IPS/PLS Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
Monitorn kommer i en stilren svart design.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Dell P2423DE. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 4058.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4,40 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dell P2423DE |
| Märke | Dell |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2058 mm |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 20.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 20 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Guld |
| TCO-märkning | TCO 9.0 |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 6.0 kg |
| Bredd | 53.8 cm |
| Djup med stativ | 18.0 cm |
| Höjd med stativ | 49.6 cm |
| Vikt utan stativ | 3.9 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .