Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från Lenovo som har en skärmstorlek på 27 tum och panel av typen IPS/PLS. Den är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo ThinkVision E27q-20 är 2 899 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här skärmen har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen IPS/PLS. Modellens responstid är 6 ms och den har 75 Hz uppdateringsfrekvens. Med VESA-fästet så blir det enkelt att montera skärmen.
Är du ute efter en skärm att spela med så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Modellen har en responstid på 6 ms. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 75 Hz. Frekvensen får anses som ganska hög i jämförelse med andra modeller.
Med en skärm på 27 tum får det anses som en ganska stor skärm. Modellens bildförhållande är 16:9 (Wide). Panelen i skärmen är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Lenovo ThinkVision E27q-20. Det här är en topprankad bildskärm sett till popularitet på PriceRunner just nu och den har för närvarande ett lägsta pris på 2899.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 5,00 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo ThinkVision E27q-20 |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Lanseringsår | 2021 |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 6 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2331 mm |
| Responstid (exakt värde) | 6.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 1.4 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Silver |
| TCO-märkning | TCO 8.0 |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, TCO, Energy Star |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 27.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 30 W |
Mått | |
| Vikt med stativ | 6.6 kg |
| Bredd | 61.4 cm |
| Djup med stativ | 22.0 cm |
| Höjd med stativ | 41.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .