Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från Dell har en riktigt grym responstid på bara 1 ms och panel av typen VA för bästa betraktningsvinkel. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dell S3222DGM är 3 595 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Den här modellen har en gigantisk skärm med en storlek på 32" och panel av typen VA för grym färgåtergivning. Den har en uppdateringsfrekvens på 165 Hz och responstiden ligger på 1 ms. Med VESA-fästet blir det inga problem med monteringen av skärmen.
Är du ute efter en riktigt stor skärm så får du det i den här modellen med 31.5 tum skärmstorlek. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide). Panelen i skärmen är av typen VA. En VA-panel passar dig som gör mycket foto- och bildredigering.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 165 Hz, vilket är bland de bättre uppdateringsfrekvenserna man kan få. Modellen har en responstid på 1 ms.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Dell S3222DGM. Om du prisjämför den här bildskärmen på PriceRunner ser du att den för närvarande kostar 3595.28 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett högt snittbetyg på 4,80 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dell S3222DGM |
| Märke | Dell |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 32.0 " |
| Energiklass | E |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2724 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1800R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 26.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 50 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 8.2 cm |
| Vikt med stativ | 10.2 kg |
| Bredd | 70.9 cm |
| Djup med stativ | 23.8 cm |
| Höjd utan stativ | 42.4 cm |
| Höjd med stativ | 45.6 cm |
| Vikt utan stativ | 7.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .