Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från ASUS som har en snabb responstid på 5 ms och en uppdateringsfrekvens på snabba 280 hz, passar till den kräsne gamern som vill att spelen flyter på. Den är kompatibel
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer ASUS TUF Gaming VG258QM, datan som visas är historiska priser.
Modellen från ASUS erbjuder ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen TN. En TN-panel ger dig inte riktigt samma färgåtergivning som en AH-IPS eller PLS. Modellen har en uppdateringsfrekvens på 280 Hz och modellens responstid är 5 ms. HDR ger en riktigt bra färgåtergivning.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 24.5" och tillgodoser dina behov. Skärmen har HDR som är en teknik för att ge en bättre färgupplevelse. Panelen i skärmen är av typen TN. En TN-panel är ofta prisvärd och används därför ofta på kontor.
Är du ute efter en skärm att spela med så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 280 Hz. En så hög uppdateringsfrekvens passar för spel med höga grafiska krav. Modellen har en responstid på 5 ms.
Som du förstår så är ASUS VG258QM en modell med många praktiska specifikationer. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,50 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF Gaming VG258QM |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | TN |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 170.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nvidia G-sync Compatible, AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 24.5 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 160.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Nej, Ja |
| Pixelstorlek | 0.282 mm |
| Responstid (exakt värde) | 0.5 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 280 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej, Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-02-16 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 24.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 23.0 kW/h |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.2 cm |
| Vikt med stativ | 5.1 kg |
| Bredd | 56.3 cm |
| Djup med stativ | 21.2 cm |
| Höjd utan stativ | 33.0 cm |
| Höjd med stativ | 48.6 cm |
| Vikt utan stativ | 2.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .