Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här skärmen från Elo har en förmåga att återge färger på ett naturligt sätt. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Elo 0702L TouchPro PCAP är 3 560 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Den här modellen har bra egenskaper för den som jobbar framför datorn. Den kommer med en USB-portar , något som kan vara användbart då du tänkt plugga in exempelvis en mus eller hörlurar.
Modellens skärmstorlek är 17.8 tum som funkar i det mindre hemmakontoret.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz och är en frekvens som klarar av de flesta behov för återgivning av rörlig bild. Den här bildskärmen är designad i svart.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Elo 0702L TouchPro PCAP. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 3457.00 kr. Denna bildskärm kanske lämpar sig för dig med en lite lägre budget. Om vi jämför produkterna i kategorin och deras lägsta pris så har den här modellen ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Elo 0702L TouchPro PCAP |
| Märke | Elo |
Specifikationer | |
| Kontrast | 500 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 150.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Skärmstorlek | 7.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 120.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Responstid (exakt värde) | 25.0 ms |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 430.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-C |
| HDMI | Nej |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.9 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 4 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-01-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .