Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Samsung erbjuder här en produkt som har en AMOLED-skärm och är utrustad med ett generöst flashminne på 256 GB. Utöver kamera bak har den också en selfiekamera på 12 Mp.
Prova flexibla betalningar med


Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Galaxy Tab S10+ Wifi 256GB Platinum Silver är 10 075 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Om du inte tycker att det är optimalt att läsa nyhetsartiklar på en mobiltelefon kan en surfplatta vara ett alternativ. Den mycket stora displayen på 12.4 tum gör texten lättläst och är även behändig när det kommer till att titta på film. Batteriet är generöst tilltaget och borde inte ta slut i första taget.
Även mer tungkörda appar bör flyta på fint, då surfplattan är utrustad med en snabb Octa Core-processor. Du kan föreviga dina bästa ögonblick med surfplattans kamera, som har en upplösning på 13 megapixlar.
Operativsystemet som driver den här produkten är Android 14. Den har en stor och tydlig display som mäter hela 12.4 tum, perfekt för att läsa e-böcker eller nyhetsartiklar då texten blir väldigt lättläst.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Galaxy Tab S10 + Wifi 256GB 12.4". Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 10075.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här surfplattan till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy Tab S10+ Wifi 256GB Platinum Silver |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Platinum Silver |
| Skärmstorlek | 12.4 " |
| OS-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
| Energiklass | G |
Kamera | |
| Kameraupplösning | 13.0 MP |
| Videoupplösning (max) | 1080p (Full HD) |
| Kameraupplösning (fram) | 8.0 MP |
| Antal kameror bak | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal kameror fram | 1 |
| Ultravidvinkel-kamera | Ja |
Funktioner | |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Vattentålig | Ja |
| Medföljande tangentbord | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
Anslutningar | |
| USB version | USB 3.2 Gen 1 |
| Anslutningar | USB-C |
| Antal USB-C | 1 st |
| Minneskortsläsare | Ja |
Lagring | |
| Typ av minneskort | microSD, microSDXC |
| Lagringsutrymme | 256 GB |
Minne | |
| RAM | 12 GB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-26 |
Skärm | |
|---|---|
| Skärmupplösning | 2800x1752 |
| Pixeltäthet (PPI) | 266 |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Aktiv digitizer (styluspenna) | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
Processor | |
| Processorhastighet | 3.4 GHz |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Grafikprocessor (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| System on Chip (SoC) | MediaTek Dimensity 9300+ |
Trådlöst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Mobilnät | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batterikapacitet | 10090 mAh |
Mått | |
| Djup | 5.6 mm |
| Bredd | 285.4 mm |
| Vikt | 571.0 g |
| Höjd | 185.4 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .