Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Intel Pentium Silver, 8 GB RAM
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Dell OptiPlex 3000 Thin Client N6005 är 8 699 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dell OptiPlex 3000 Thin Client N6005 |
| Märke | Dell |
Specifikationer | |
| Windows-version | Windows 10 IoT Enterprise |
| Typ | Kompakt |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Optisk enhet | Nej |
| Operativsystem | Windows |
Anslutningar | |
| USB version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 6 st |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 st |
| Minneskortsläsare | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
| Bildskärm | Nej |
Lagring | |
| SSD-storlek | 256 GB |
| Antal slots (totalt) | 1 |
| Hårddisk | SSD |
| eMMC-storlek | 64 GB |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, Energy Star |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Antal slots (total) | 2 |
| Minnestyp | DDR4 |
Strömförsörjning | |
| Nätaggregat | 65 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Processor | |
| Processormodell | N6005 |
| Processorkärnor | 4 |
| Processormodell | N6005 |
| Processor | Intel Pentium Silver |
| Processorhastighet | 2.0 GHz |
Ljud | |
| Ljudkort | Ja |
Mått | |
| Vikt | 1.104 kg |
| Bredd | 3.6 cm |
| Djup | 17.8 cm |
| Höjd | 18.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-12-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .