Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det är köpläge! Priserna är för närvarande 15 998 kr lägre än genomsnittet.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sony K77XR80P är 29 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Med så många olika TV-modeller på marknaden kan det vara svårt för dig att hitta rätt. För att förenkla processen är det viktigt att du lär dig om de funktioner och tekniker som finns tillgängliga, så att du kan fatta ett informerat beslut om vilken TV som bäst uppfyller dina behov.
Upplösning i 4K Ultra HD som är en ren fröjd för ögat. 4K Ultra HD ger dig en fyra gånger så hög upplösning som på en vanlig full HD-TV. Det ger dig makalöst naturtrogna bilder med extremt fin skärpa och detaljer som du tidigare aldrig hade sett. Idag stöder tjänster som Netflix och Amazon streaming av film i 4K, dessutom finns det gott om spel till både Playstation och Xbox som stöder 4K.
.
Som du förstår så är K77XR80P en TV med många praktiska egenskaper. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här produkten till en premiumprodukt. Om du prisjämför K77XR80P på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 29990.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sony K77XR80P |
| Märke | Sony |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 77.0 " |
| Operativsystem | Android |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Silver |
| Energiklass | E |
| Uppdateringsfrekvens | 120 Hz |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bakbelyst LED | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | OLED |
| HDR-typ | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, AVI, MPEG4, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS digital surround, DTS:X, DTS-HD Master Audio |
| Högtalareffekt (total) | 56 W |
| Högtalartyp | Flerkanal |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-06-08 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.3 |
| Antal HDMI | 4 st |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay 2, Chromecast |
| Smarta hem system | Apple HomeKit |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 619.0 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 300x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 101.2 cm |
| Vikt (utan stativ) | 32.3 kg |
| Höjd (utan stativ) | 98.4 cm |
| Djup (med stativ) | 40.5 cm |
| Bredd | 171.3 cm |
| Vikt (med stativ) | 34.0 kg |
| Djup (utan stativ) | 3.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .