Sony K65XR80PAEP
Sony K65XR80PAEP
Jämför
Placering
242
i
TV
Köp hos
SONY
Prova flexibla betalningar medKlarna
ANNONS
Från HiFi Klubben Sverige
Sony Bravia 8 OLED-TV 65 tums
Cdon
5.0(1 betyg)
Sony BRAVIA 8 165,1 cm (65) 4K Ultra HD Smart-TV Wi-Fi Svart, Silver
Lägst pris
·Fri frakt, Idag
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Recensioner
Om produkten
  • Stöd för Chromecast
  • Flerkanalhögtalare
  • 3.7 cm tjock
  • Smart TV
  • Bildförhållande: 16:9
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSony K65XR80PAEP
MärkeSony
Specifikationer
65.0 "
Lanseringsår2024
OperativsystemAndroid TV
Energiklass HDRG
FärgSilver
E
Uppdateringsfrekvens100 Hz
Bild
Ja
Bildförhållande16:9
Nej
Nej
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG
HDRJa
3DNej
OLED
HDR-typHLG, HDR10, Dolby Vision
Ja
Funktioner
RöststyrningNej
ARC, eARC
FunktionerInspelningsfunktion via USB (PVR)
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
83.0 W
Övrigt
Listad hos PriceRunner2024-06-08
Anslutningar
Antal USB-A2 st
AnslutningarRJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, HDMI
HDMI-version2.1
2.3
Antal HDMI4 st
Tuner
TV-mottagareDigital, Analog
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Ljud
SurroundljudformatDolby Atmos
Högtalareffekt (total)40 W
HögtalartypFlerkanal
LjudfilformatMP3, AAC, FLAC, WMA, MP4, WAV (PCM)
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingChromecast
Apple HomeKit
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 6 (802.11ax)
Kompatibilitet
VESA-mått300x300 mm